EnglishGuide dnes oslavuje svoje prvé narodeniny!

spravaaEnglishGuide dnes oslavuje svoje prvé narodeniny. Prečítajte si náš príhovor.


Sme s Vami už rok!

EnglishGuide dnes oslavuje prvé narodeniny! Je to presne už rok, čo Vám naša stránka robí spoločníka pri štúdiu angličtiny :-)

Sme hrdí, že sa na EnglishGuide stále vraciate, či už za účelom aktívneho učenia alebo iba opakovania. Naše ambície neboli také vysoké, no vďaka Vašej podpore sme to dokázali. Vytvorili sme tak na Slovensku unikátny projekt, kde už rok zhromažďujeme všetko podstatné, čo študent k výuke angličtiny potrebuje. To všetko online a zdarma!

EnglishGuide Vám aj v budúcnosti chce ponúkať bezkonkurenčne kvalitne spracovaný výukový materiál, čo pevne veríme oceníte.

Tešíme sa Vašim ohlasom, pozitívnym odozvám, ďakovným komentárom. Všetky tieto prejavy Vašej náklonnosti smerom k nášmu projektu nás utvrdzujú v tom, že to, čo robíme má zmysel a prináša úžitok… ;-) Ďakujeme ešte raz!

Budeme radi, ak o nás poviete Vašim známym, kolegom, či spolužiakom. 

Nezabudnite, že stále hľadáme autorov článkov. Ak máte trochu voľného času a myslíte si, že disponujete aspoň malým talentom na písanie článkov s potrebnou znalosťou angličtiny – neváhajte, ozvite sa!

Rovnako aj v tomto roku máme pre Vás pripravených množstvo noviniek, je sa na čo tešiť! :-)

S pozdravom,

Marek Karafa

hlavný tvorca EnglishGuide.sk

Skromná štatistika:

 • Od 17.1.2014 sme pomohli vyše 50 000 študentom na celom Slovensku!
 • Na stránke máme doposiaľ vyše 130 výukových článkov.
 • Medzi 3 najvyhľadávanejšie články patrí:
  • Prítomný čas jednoduchý & Prítomný čas priebehový
  • Budúci čas – WILL / BE GOING TO / PRESENT SIMPLE, CONTINUOUS
  • Modálne slovesá (modal verbs)
 • Naša fanpage má na Facebooku takmer 250 užívateľov. Pridajte sa aj vy!

NOTHING REMAINS BUT TO THANK YOU ALL!

Print Friendly
The following two tabs change content below.
Marek Karafa

Marek Karafa

marek.karafa@gmail.com at www.langem.sk
Páčia sa vám vzdelávacie články na tejto stránke? Absolvujte jedinečne spracovaný online kurz z dielne autorov tohto vzdelávacieho portálu - navyše s možnosťou získania uznávaného jazykového certifikátu. Individuálna, vysoko efektívna výučba kedykoľvek máte čas a kdekoľvek ste online. Unikátny systém výučby angličtiny priamo z pohodlia vášho domova, odporúčaný stovkami odborníkov, od jednotky na trhu v oblasti jazykového vzdelávania. Viac info na www.langem.sk
This entry was posted in ENGLISHGUIDE NOVINKY by Marek Karafa. Bookmark the permalink.
Marek Karafa

About Marek Karafa

Páčia sa vám vzdelávacie články na tejto stránke? Absolvujte jedinečne spracovaný online kurz z dielne autorov tohto vzdelávacieho portálu - navyše s možnosťou získania uznávaného jazykového certifikátu. Individuálna, vysoko efektívna výučba kedykoľvek máte čas a kdekoľvek ste online. Unikátny systém výučby angličtiny priamo z pohodlia vášho domova, odporúčaný stovkami odborníkov, od jednotky na trhu v oblasti jazykového vzdelávania. Viac info na www.langem.sk

8 thoughts on “EnglishGuide dnes oslavuje svoje prvé narodeniny!

 1. Aj keď patrím k vekovo starším študentom, ale angličtinu potrebujem k svojej práci a niekedy mám pocit, že sa ju učím nesprávnym spôsobom a nechápal som určitým súislostiam v gramatike. Dnes som objavil túto stránku a musím vyjadriť uznanie a zároveň prekvapenie, akým skvelým spôsobom dokážete vysvetliť určité zákonnitosti anglickej gramatiky. Chcem sa Vám poďakovať za pomoc a požiadať Vás ako je možmné dostať sa ku knihám, ktorré uvádzate ako veľmi dobre knihy anglickej gramatiky A-1, B-2 a C-1/2. Dajú sa objednať?
  Prajem veľa úspechov.

  • Ďakujem. Teší ma, že Vám EnglishGuide pomáha. Nevenujem sa jej v poslednej dobe tak, ako by som si predstavoval, pretože celú svoju energiu venujem tvorbe nového, technicky, graficky a hlavne obsahovo lepšieho e-learningu. O niekoľko týždňov by mal byť dostupný k zakúpeniu. Ak sa Vám môj spôsob výuky páči a namiesto vyššie spomínaných cvičebníc by Vám vyhovovali mnou vytvorené kurzy, počkajte, určite nebudete sklamaný. Ak však máte o cvičebnice Destination záujem, navštívte akékoľvek kvalitné internetové, či kamenné kníhkupectvo a túto učebnice v sekcii “angličtina” určite nájdete.
   Prajem Vám veľa síl pri zdokonaľovaní Vašej angličtiny. Držím Vám palce!

 2. Zdravím, chcel by som vzdať hold Vám aj Vašej stránke, nakoľko mi v dostatočnej miere pomohla pri posledných prípravách na písomnú maturitu z AJ :). Odviedli ste peknú prácu a myslím si, že táto stránka je aj bude užitočná pre každého, ktorý sa chce zdokonaliť v AJ, respektíve chce si niečo preopakovať.

  • Ďakujem za pochvalu mojej práce a zároveň podporu, Michal. Neexistuje asi lepší pocit ako čítať pozitívne odozvy od návštevníkov mojej stránky. Nech sa Vám i naďalej darí zlepšovať Vašu angličtinu. Nezabudnite nás doporučiť i Vašim známym, či blízkym. Ešte raz, thank you for your support ;-) .

 3. O týždeň maturujem,tak hľadám kade tade po nete vysvetlenia učív,ktorým nerozumiem. A až dnes som našla vašu stránku.Škoda že som sa k nej nedostala už skôr,pretože je perfektná a dnes mi veľmi pomohla! :) Hneď som sa musela zaregistrovať a pošlem ju aj spolužiačkam, ktorým určite pomôže rovnako ako mne :) Skvelá práca !

  • Laura, ďakujem pekne za takto formulovanú spätnú väzbu. Veľmi ma teší, ak ľuďom naša stránka pomáha a pravidelne sa na ňu vracajú. V deň skúšky dospelosti na Teba budem myslieť a držať prsty, aby sa Ti podarilo zmaturovať s čo najlepším výsledkom. Break a leg ;-)!

Pridaj komentár